Liigu sisu juurde

Bussiuksed käivad – kinni ja lahti – kinni ja lahti – kinni ja lahti….

november 25, 2014

Selline laul oli. Kunagi. Aktiivne, skandeeriva hääletooniga lauldud refrään kajas meie väikeses koolimajas kuid, aastaid… Nii on, et kui nüüd, üle aastate trehvame, siis tuleb aga meelde ja ajab aga naerma! Bussiuste kinni-lahti käimist tuli igastahes käte ja kehakeelega usinasti markeerida kah veel.
November bussiaknas
Aga mitte sellest ei pidnaud ma täna rääkima. Ehkki seos on, kus siis muidu! Ikka ja alati on mingi seos ka. Antud juhul on seose nimi Väluste.
Või siis juba sammuke asjale veel lähemale – Vambola, kuhu va hea kolleeg meid jälle kord kimpu kogus. Vahel mul on selline tunne, et mõnede inimeste eluülesanne ongi hoida ja siduda neid teisi, neid “veerevaid kive”, et nood pinda päriselt jalge alt ära ei kaotaks.
Ja siin ma siis olen, sest teisiti ei saa!
Teretatud ja tervitatud - juubilar
Ses-samas kohas olime olnud 10 aastat tagasi. Read on hõrenenud? Võib-olla. Aga teisalt jälle – purki pitseerida ei andnud ei enne ega nüüd.
Väluste võllaroad
Mis on ühel veidi vana-moodulisel juubelisünnipäeval kõige tähtsam? Noh, ikka et jätkuks! Jätkuks sööki, jätkuks jooki… Ja võib ehk olla, et veel midagi. Aga puudu ei tohi midagi jääda.
Kui sõidunäljasena soe toit nahavahele sai, siis külma lauda sai põhiliselt vaid platoonilise armastusega seiratud. Noh, viinamarju oli küll vähevõitu! Neist sõime tühjaks kolm lauda 🙂
Juubilari terviseks!
Ja vot tantsu sai küll löödud! Kohe usinasti! Lõppude lõpuks oli see üks tähtsamatest võimalustest saada söödud toidukogustega kuidagi toime.
Tantsu jah!
Lastel võtsid suured tordid silmad küll särama. Ehk sellepärast, et tuledesära.
Tordid!
Sära!
Ja juubilarile jäid seltsiks need paljud-paljud head soovid ning kauneimad õied:
23.11.2014 113

23.11.2014 102

23.11.2014 110

Nii see eluke meil veereb. Ühed kohad ja olemised ja inimesed vilksatavad nii ruttu mööda, et ei jõua õieti silmitsedagi, teised jäävad, eks vist liigume ja veereme samas tempos… Peamine on, et – elu on huvitav!
Palju õnne, Ülle!

No comments yet

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: